Awaryjne otwieranie samochodów Mikołów 24h

tel. 696-696-205


Zatrzaśnięty samochód? To już nie problem!

awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzasnąć kluczyki w samochodzie zdarza się nawet bardzo doświadczonym kierowcom. Chwila nieuwagi może skutkować tym, że nie będziemy mogli dostać się do swojego pojazdu. W takich wypadkach często zdarza się, że nie mamy pod ręką kluczyków zapasowych, a każda przemijająca chwila jest niemal na wagę złota.
W takich sytuacjach najlepiej szukać pomocy wśród wykwalifikowanych ślusarzy i zwracać się bezpośrednio do specjalistów w dziedzinie awaryjnego otwierania aut – szczególnie, kiedy zależy nam na szybkim i bezinwazyjnym otwarciu pojazdu. Wyłącznie wyspecjalizowani ślusarze, a tacy właśnie pracują dla pogotowia zamkowego w Mikołowie, wykonują awaryjne otwieranie samochodów i jednocześnie nie niszczą zamka, nie wybijają szyb, czy nie rysują karoserii.

Skuteczność i profesjonalizm

Każdy ślusarz zatrudniony w pogotowiu zamkowym systematycznie przechodzi przez cykl szkoleń, które pozwalają stale podnosić kwalifikacje i zdobywać nowe umiejętności. W efekcie żaden zamek nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic.
Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie aut. Bezinwazyjnie otwieramy samochody najpopularniejszych marek w Polsce między innymi: Audi, BMW, Mercedes, Ford, Citroen, Fiat czy VW. Także zamki ekskluzywnych marek, takich jak Porsche czy Ferrari nie stanowią dla nas żadnego problemu.

O każdej porze

Zatrzasnąć kluczyki w samochodzie można o każdej porze dnia i nocy. Dlatego też pogotowie zamkowe w Mikołowie jest gotowe wykonać awaryjne otwieranie samochodu przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu – także w niedzielę święta.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość - to nasza dewiza. Ponadto, za profesjonalne usługi, jakie świadczymy, pobieramy konkurencyjne ceny. Co więcej, korzystając z pogotowia zamkowego w Mikołowie zapewniasz sobie bezpieczeństwo oraz pewność braku dodatkowych kosztów wynikających z uszkodzenia samochodu. Bezinwazyjne awaryjne otwieranie auta przez ślusarza - profesjonalistę jest znacznie tańsze niż wymiana stłuczonej szyby, czy lakierowanie porysowanych drzwi, co może okazać się konieczne po niewprawnej ręce przypadkowego fachowca.

Zadzwoń na numer 696-696-205


Inne miasta: