Montaż i wymiana zamków Mikołów 24h

tel. 696-696-205


Pogotowie zamkowe – specjaliści od zamków

Wymiana i montaz zamka Mikolow

Nasza firma funkcjonuje już na rynku od 20 lat. Działamy w wielu polskich miastach, gdzie zdobywaliśmy doświadczenie i potrzebne umiejętności. Obecnie pogotowie zamkowe działa także w Mikołowie, gdzie świadczymy usługi związane z szeroko rozumianym montażem i wymianą zamków.
Nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze profesjonalnie i szybko wykonają wszelkie prace związane z naprawą zamków. Naszą specjalnością jest także awaryjne otwieranie mieszkań oraz bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów.
Korzystając z naszych usług Klienci doceniają profesjonalizm, elastyczność oraz konkurencyjne ceny.

Dobry zamek to podstawa bezpieczeństwa

Każde zewnętrzne drzwi muszą posiadać co najmniej jeden solidny zamek zabezpieczający je przed niepowołanym otwarciem. Pogotowie zamkowe w Mikołowie sprawnie wykona montaż i wymianę każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamka.
W swojej ofercie, oprócz usług związanych z serwisem oraz naprawą zamków, proponujemy Państwu szeroki wybór różnorodnych i sprawdzonych zamków, które dobrze zabezpieczą Państwa majątek i życie.
Montaż i wymiana zamków to nasza codzienność i pasja. Żaden zamek nie ma przed nami tajemnic, więc z pełną odpowiedzialnością podejmiemy się montażu i naprawy każdego zamknięcia. Pogotowie zamkowe w Mikołowie wykonuje usługi związane z montażem i wymianą skomplikowanych zamków patentowych, antywłamaniowych, listwowych i wielowypustowych, jak i tradycyjnych zamków wpuszczanych, nawierzchniowych czy typowych zamków panic – open.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany


Ty decydujesz o terminie

Nasi specjaliści przygotowani są do pracy w godzinach, które są najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Określ wygodny dla siebie termin i porę – jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta.
Pogotowie zamkowe w Mikołowie wykona montaż i naprawę zamków w dogodnym dla Ciebie czasie, ale także przyjedzie z interwencją o każdej porze dnia i nocy, kiedy potrzebne będzie awaryjne otwieranie drzwi lub awaryjne otwieranie auta.

Wysoka jakość to podstawa

Nasi Klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm usług oraz szybkość ich wykonania, a także indywidualne podejście do klienta. Nasze usługi ślusarskie – w tym także montaż i wymiana zamków – mają konkurencyjne ceny.

Zadzwoń i sprawdź, jak szybko i bezawaryjnie można naprawić lub wymienić u nas każdy zamek! 696-696-205


Inne miasta: